Zo života relácie

Na tvorbe Farmárskej revue sa podieľa štáb ľudí – kameramani, redaktori, zvukári, osvetľovači, produkčné a samozrejme Janko Škorňa – režisér a moderátor. Každý člen tvorivého štábu je pri výrobe dôležitý. A rovnako každý sa snaží urobiť maximum preto, aby relácia Farmárska revue priniesla divákom to dôležité – informácie a zábavu.

Ján Škorňa

Tvorca a režisér relácie. Ako absolvent Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa v problematike poľnohospodárstva orientuje skutočne dobre. Tento fakt sa odráža aj na sledovanosti a obľúbenosti Farmárskej revue.

profesor Ivan Hričovský

Osobitne dôležitú funkciu má pán profesor Hričovský, ktorý nás svojimi radami a odborným poradenstvom sprevádza takmer celou históriou Farmárskej revue. Čestný predseda Slovenského zväzu záhradkárov prof. ing. Ivan Hričovský, DrSc., doctor honoris causa, radí všetkým záhradkárom a milovníkom práce s pôdou rastlinami.

Mário Hanzel

Prečo spolupracujem na Farmárskej revue? Lebo by bolo veľkou chybou, keby som to odmietol. V čase keď sa to začínalo, netušil som, do čoho idem. Mal som skúsenosti s televíznou prácou, no nie s farmárskymi témami. Postupne sa mi začali otvárať nové obzory, no najmä novinárske oči a z "Farmy" sa časom stala srdcovka. Srdcovka vďaka tvorivému priestoru, ktorý dostávam, srdcovka vďaka človeku, ktorý je gazdom relácie , srdcovka vďaka ľudom, ktorých pri natáčaní reportáží stretávam a srdcovka vďaka témam, ktoré je schopná riešiť jedine Farmárska revue.

Diana Javorčíková

Sociálne siete sú dnes dôležitou súčasťou virtuálneho života. Práve o ne sa stará táto dáma.

Dada Kyslanova

Dada Kyslanová

Režisérka televíznych dokumentárnych filmov, ktorá sa rozhodla prispieť svojou trochou k tvorbe relácie.

Martin Sabov

Zvukový majster televízneho štúdia RTVS v Banskej Bystrici, ktorý je známy tým, že na každú situáciu pozná vhodný (občas aj nevhodný) vtip.

Radoslav Zemančík

Radoslav Zemančík

Dramaturg relácie Farmárska revue.

Matej Plevo

Dlhoročný externý spolupracovník televízneho štúdia RTVS v Banskej Bystrici.

Ján Siman

Zvukový majster, bez ktorého by sme nepočuli všetky dôležité informácie.

Zuzana Sevcikova

Zuzana Ševčíková

Všestraná moderátorka a redaktorka, ktorá okrem práce pre Farmárskej revue môžete vidieť aj v relácii Slovensko v obrazoch alebo vo vysielaní rádia Regina Stred.

Janka Rengevicova

Janka Rengevičová

Myslím si, že človek by mal robiť to, čo ho baví. Mne sa to podarilo. Vďaka Farmárskej revue je moja práca aj mojim koníčkom. Už na škole som nakrúcala filmy so zvieratami a keď mi pred pár rokmi zavolal Janko Škorňa, že by ma zobral do svojho tímu, splnil sa mi ďalší sen. Mám najlepšieho šéfa a milujem svoju prácu!

Ľudo Bohát

Dlhoročný externý spolupracovník televízneho štúdia RTVS v Banskej Bystrici.

Pavol Stec

Pavol Štec - redaktor

Téme poľnohospodárstva sa venuje od roku 1984, kedy po skončení štúdia žurnalistiky na FF UK v Bratislave nastúpil na spravodajstvo do košického štúdia Československej televízie. Moderoval reláciu Poľnohospodársky rok. Pracoval ako vedúci redaktor centra publicistiky a dokumentu, šéfredaktor košickej TV NAŠA , dnes sa na voľnej nohe venuje dokumentárnej tvorbe, školeniam manažérov v komunikácii, je externým pedagógom strednej Súkromnej školy umeleckého priemyslu filmovej v Košiciach.

Lubos Vasilko

Ľuboš Vasiľko - kameraman

Ako kameraman a spoluautor pracoval na zábavných reláciách pre niekdajšiu celoplošnú televíziu Global, neskôr viacero rokov pôsobil ako externý dodávateľ spravodajských príspevkov v TV JOJ. Pre Farmársku revue nakrúca reportáže už viac ako 15 rokov. Žije v Snine a kameramanskú prácu kombinuje s pôsobením vo vlastnej firme, ktorá sa zaoberá výkopovými prácami